HURT

Oferta hurtowa

Specjalizujemy się w produkcji roślin wieloletnich: bylin, traw ozdobnych, ziół, paproci, funkii, floksów, goździków, rojników, rozchodników, bluszczu, barwinka i wielu innych, wykorzystywanych do nasadzeń wielkopowierzchniowych m.in. do zagospodarowania terenów zielonych w pasach drogowych, zieleni miejskiej, parkach przemysłowych, wokół centrów handlowych oraz na zielone ściany i dachy, jak i ogrodów prywatnych.

Sadzonki sprzedawane są w standardowych doniczkach produkcyjnych (P9, P11, C1,5, C2 , C2,5, C3 i C5). Jesteśmy w stanie przygotować sadzonki również w innych pojemnikach. Oferujemy również możliwość wyprodukowania dużych partii roślin, spoza niniejszej oferty, pod konkretne zamówienie. Oferujemy fachową pomoc w doborze roślin i ich zamienników (np. do przetargów).

 Warunki sprzedaży

W siedzibie szkółki prowadzimy sprzedaż hurtową w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:00. Istnieje możliwość odbioru poza godzinami pracy i ustalana jest indywidualnie z klientami.

Ceny podane w naszej ofercie są cenami hurtowymi brutto - jesteśmy zwolnieni od podatku od towarów i usług. Na życzenie kupującego możemy wystawić fakturę. Ceny hurtowe stosujemy dla firm z branży ogrodniczej: projektujących ogrody, zakładających systemy nawadniające, wykonawców ogrodów i terenów zieleni, centrów i hurtowni ogrodniczych, marketów oraz innych szkółek.

Przy zamówieniu większej ilości sztuk udzielamy specjalnych rabatów lub ustalamy ceny indywidualne.

 Transport

Oferujemy możliwość transportu za naszym pośrednictwem lub poprzez firmy kurierskie/spedycyjne. Bazując na naszym doświadczeniu, gwarantujemy dowóz materiału roślinnego, w bardzo dobrej kondycji, na miejsce wskazane przez klienta.

Rośliny pakowane są według odmian i gatunków, w standardowe skrzynki plastikowe o wymiarach 60x40 cm. Skrzynki są wymienne lub udostępniane za kaucją.

 

                                                                                                                                                                                                                            Zapraszamy do współpracy
Ewa i Bartosz Rogozińscy